Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/weddingp/html/digitalstudio/index.php on line 24
Digitalizace videa

Digitalizace videa

Videopřepisy a digitalizace analogových záznamů.

Nabízíme videopřepisy a digitalizaci starších nahrávek z VHS kazet, Video8, MiniDV, Hi8, VHS-C, filmy 8mm standard a super 8mm na DVD, nebo Blu ray nosiče.
Tyto nahrávky lze upravit, vystříhat špatná místa a vytvořit ze vzpomínek poutavé video opatřené titulky s podkresem hudby. Dle dohody vypracujeme DVD menu a na Vás zůstane v pohodlí domova sledovat to, co jste prožívali před třiceti lety, nebo minulý rok na dovolené v Řecku.
Dejme si ruku na srdce a přizneme si kolik z Vás si natočilo svojí dovolenou, svatební cestu, nebo jen narozeniny
a našlo si čas na sestříhání a vytvoření svého DVD. Myslím, že jen hrstka z Vás. Ostatní založí kazetu do šuplíku k předchozím nahrávkám a tím to končí.
Proto jsme tu my, abychom tyto zážitky zpracovali a po konzultaci o obsahu Vám předali DVD v obalu a s potiskem graficky upraveného z přidaných fotografií.

Když už píšeme o fotografiích i ty můžeme upravit, vyretušovat, digitalizovat a nahrát na DVD.
To samé lze udělat i s negativy a diapozitivy, ale tomuto tématu věnujeme další podstranu digitalizace fotografií ve službách

Zde nabízíme několik ukázek upraveného videa.

- Převod filmu 8mm na DVD
- Venezia - víkend v Benátkách

Hlavní strana Mapa stránek
Developed by KW-Soft | Digital studio film © 2009 - 2010 Všechna práva vyhrazena