Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/weddingp/html/digitalstudio/index.php on line 24
Digitalizace fotografií

Digitalizace fotografií

Digitalizace diapozitivů a kinofilmů
Možná máte doma diapozitivy, na kterých jsou Vaše památeční fotografie. Napadlo Vás už někdy digitalizovat tyto diapozitivy a prohlížet jejich obsah třeba na počítači nebo je vypálit na DVD rodině a známým ? U nás Vám vaše diapozitivy převedeme do digitální podoby. Digitalizované diapozitivy na DVD nebo Blu ray můžete věnovat třeba jako dárek svým rodičům a příbuzným.

Digitalizaci diapozitivů provádíme na profesionálním skeneru CANON. Vaše data můžeme uložit na DVD, Blu ray, nebo hardisk.

Skenování fotografií
Profesionálně naskenované fotografie se mohou prohlížet na PC, TV, nebo projektoru.
 Ty si pak můžete volně vypálit, nebo vytvořit vlastní Slide Show.
Profesionální skenování fotografií zaručí jejich vysokou kvalitu.

 Úpravy fotografií
U archivních, tmavých, nebo jinak poškozených fotografií provádíme retuše a to na kvalitním počítačovém  softwaru a kalibrovaných monitorech  EIZO CG301W-BK .

Neváhejte proto svěřit nám Vaše rodinné poklady a vzpomínky ve formě památečních fotografií a diapozitivů a vytvořit z nich kvalitní digitální, nebo papírové fotografie.

 

 

Hlavní strana Mapa stránek
Developed by KW-Soft | Digital studio film © 2009 - 2010 Všechna práva vyhrazena